CİZRE TSO VE DAİB ÜYELERİ BİR ARAYA GELDİ

CİZRE TSO VE DAİB ÜYELERİ BİR ARAYA GELDİ

Yönetim Kurulu Başkanımız Salih Sevinç, Meclis Başkanımız Ömer Faruk Yıldırım, Odamız Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri ile Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği Başkan Yrd. Süleyman Çağlı ve DAİB üyeleri yemekli bir toplantıda bir araya geldiler.

İş adamı Muhammed Kalkan’ın daveti ve ev sahipliğinde düzenlenen yemekli toplantıda Cizre TSO ve DAİB üyeleri bir araya gelerek,  Cizre için bundan sonra yapılacaklar hakkında fikir alışverişinde bulunup birlikte hareket etme ve ortak tavır alma konusunda mutabakata vardılar.

Düzenlenen toplantıda, söz alan Meclis Başkanımız Ömer Faruk Yıldırım başta Süleyman Çağlı olmak üzere tüm heyetini ağırlamaktan onur duyduklarını Cizre‘nin her ideal ve amaçtan daha büyük olduğunu belirtti.  Yıldırım,  inşallah bundan sonraki süreçte Sayın Süleyman Çağlı’nın ekibi ve deneyimleri ile ortak hareket ederek tüm sorunlar karşısında ortak tavır alacaklarının temennisinde olduğunu belirterek, bu tür organizasyonların  daha sık olması gerekliliğini dile getirdi.

Toplantıda söz alan DAİB Başkan Yrd. Süleyman Çağlı ise birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaptıktan sonra bundan önce olduğu gibi bundan sonrada Cizre için her platform da hizmet etmekten imtina etmeyeceğini birlikte hareket ederek Cizre için hizmet etmeye hazır olduğunu belirtti.

Toplantında konuşan Yönetim Kurulu Başkanımız Salih Sevinç de toplantıya iştirak eden iş adamlarımıza, DAİB heyetine ve toplantının düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Başkan Sevinç,  bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada iş camiamızın beraber hareket etmesi, Cizre’mizin yararına olacaktır. Bizler her zaman Cizre’mizin menfaatleri doğrultusunda hareket ettik ve etmeye devam edeceğiz. Şehrimizin gelişimi ve kalkınması adına atılacak her adımı destekleyip beraber hareket edeceğiz.

Şehrimizin kalkınması için her zamankinden daha güçlü olduğumuza olan inancım tam olup, tekrardan başta Sayın Süleyman Çağlı olmak üzere bu toplantıya iştirak eden tüm arkadaşlarımıza teşekkür eder saygılar sunarım.