CİZRE TSO’DAN BİR İLK DAHA “DUBAİ BIG 5” FUAR ZİYARETİ VE İŞ GEZİSİ

CİZRE TSO’DAN BİR İLK DAHA “DUBAİ BIG 5” FUAR ZİYARETİ VE İŞ GEZİSİ

Bu iş gezisi programımız için kontenjanlarımız sınırlı olup, katılım başvuru önceliğine göre belirlenecektir. Fuar ve iş gezisi programına katılmak ve bilgi almak isteyen firmalarımız aşağıda belirttiğimiz iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşıp, program hakkında detaylı bilgi alabilirler.

FUAR HAKKINDA KISA BİLGİ;

Her yıl giderek artan uluslararası katılımcı ve ziyaretçi firma portföyü ile The Big 5 Show Dubai, Libya, Suudi Arabistan, Katar, Mısır, İran, Bahreyn gibi pazarlara açılan bir kapı konumundadır. Fuar, Dubai International Convention & Exhibition Center’da yaklaşık 40 bin metrekarelik alanda düzenlenmektedir.

Birleşik Arap Emirlikleri’nde devam eden büyük inşaat projeleri, kısa vadede ihracını Orta Doğu pazarına yönelik olarak geliştirmek isteyen Türk Yapı ve İnşaat Sektörü açısından büyük önem taşımaktadır.

Fuarın ana ürün grupları arasında; yapı ve inşaat malzemeleri,tamir ve onarım ekipmanları,elektrik ve elektronik malzemeleri,soğutma ve ısıtma aksesuarları,sulama ve sondaj malzemeleri,deniz suyu arıtma sistemleri,kanalizasyon ve atık su sistemleri,ölçme ve kontrol sistemleri,sıhhi tesisat malzemeleri,güneş enerjisi ekipmanları,duvar ve zemin kaplama aksesuarları,asansör ekipmanları ve güvenlik sistemleri yer almaktadır.

 

Tel: 0531 604 97 64

E-mail: cizretso@tobb.org.tr