HAFİZE AYIK DEFİLE VE FERHAT GÖÇER KONSERİNE BİNLERCE KİŞİ KATILDI

HAFİZE AYIK DEFİLE VE FERHAT GÖÇER KONSERİNE BİNLERCE KİŞİ KATILDI

Cizre Kaymakamlığı, Cizre Belediyesi ve Cizre Ticaret ve Sanayi Odamızın organizasyonuyla Cizre Şehir stadyumunda bu akşam düzenlen, Hafize Ayık defilesi ve Sanatçı Ferhat Göçer’in konserine, Cizre Kaymakamı ve Belediye Başkanı Sn. Faik Arıcan, Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Salih Sefinç, Cizre TSO yönetim kurulu üyeleri, Kurum amirleri, STK temsilcileri ve binlerce vatandaş katıldı.

 

Program öncesi açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Salih Sefinç, tarihin ve medeniyetin şehri olan Cizre’miz ve kültürüler miraslarımızı tüm dünyaya tanıtmak için çabaladıklarını ve bu tür etkinlikler ile Cizre’nin tüm dünyada tanıtılması için çalışmalar yürüttüklerini söyledi.

 

Başkan Sefinç,  Cizre’nin gelişimi ve tanıtımı için sürekli olarak çalışacaklarını söyleyerek, programın düzenlenmesinde, emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

 Akabinde modacı Hafize Ayık’ın  ‘Asırlık Gelenek Sahnede’ koleksiyonu vatandaşların büyük ilgisi ile izlendi.

 Program daha sonra, Sanatçı Ferhat Göçer konseriyle devam etti. Konsere yoğun ilgi gösteren vatandaşlar, cep telefonlarının ışıklarını yakarak Göçer’in şarkılarına eşlik etti.