VALİ PEHLİVAN CİZRE SPOR’U SAHAYA ÇIKARTTI

VALİ PEHLİVAN CİZRE SPOR’U SAHAYA ÇIKARTTI

Geçtiğimiz günlerde oynanan Cizre Spor- Ağrı Spor maçı sonrası hakemin haksız uygulamalarına karşı ligden çekileceğini duyurması sonrası Şırnak Valisi Sn. Ali Hamza Pehlivan Cizre Spor Kulübünü ziyaret etti.

Ziyaretleri esnasında Vali Pehlivan’a, Cizre Kaymakamı Sn. Davut Sinanoğlu, Şırnak il Emniyet Müdürü Sn. Mustafa Emre Başbuğ, Cizre İlçe Emniyet Müdürü eşlik etti. Heyeti Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Salih Sevinç ve Cizre Spor yöneticileri Cizre Spor Tesisleri kapısında karşıladı.

Akabinde futbolcular ve teknik heyet ile yemekte bir araya Vali Pehlivan burada futbolcular ve teknik heyet ile bir süre sohbet etti.

Vali Pehlivan bölgemizi profesyonel ligde temsil eden tek takımın Cizre Spor olduğunu ve bunun ilimiz için çok önemli olduğunu vurgulayarak, Cizre Spor’un yaşanılan üzücü olaylardan sonra sahalara dönmesini ve sportif faaliyetlere devam etmesi bizleri sevindirmiştir. İnşallah önümüzdeki süreç boyunca takımımız başarılarını arttırarak yoluna devam edecektir. Bu konuda valilik olarak Cizre Sporumuza elimizden gelen tüm desteği verecek olup takımımızı bir üst lige çıkarmak için gayret sarf edeceğiz ifadelerini kullandı.

Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Salih Sevinç de Vali Pehlivan’a ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek, Cizre Spor’u yalnız bırakmamalarını talep etti.

Devamında futbolcular ile sahaya çıkan Vali Pehlivan, sahada top atışı yaparak futbolcular ile hatıra fotoğrafı çekti.