TÜRKİYE-IRAK İŞ, YATIRIM VE MÜTEAHHİTLİK FORUMU

TÜRKİYE-IRAK İŞ, YATIRIM VE MÜTEAHHİTLİK FORUMU

Sayın Üyemiz,

T.C. Ticaret Bakanlığı ev sahipliğinde, Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB) ve Irak Ticaret ve Sanayi Odaları Federasyonu (FCCI) iş birliğinde, Dış ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) organizasyonunda; T.C. Ticaret Bakanı Sn. Mehmet Muş ve Irak Ticaret Bakanı Sayın Dr. AlaaAhmed Hassan Obaid’in teşrifleriyle “Türkiye-Irak İş, Yatırım ve Müteahhitlik Forumu”  gerçekleştirilecektir.

19 Kasım 2021 tarihinde İstanbul Wyndham Grand Levent Otel’de Irak Cumhuriyeti ve IKBY kamu yetkilileri ve özel sektör temsilcilerinin de yer alacağı İş Forumu’nda proje sunumları, paneller ve ikili iş görüşmelerinin yanı sıra ilgili Iraklı kurumların yetkilileriyle G2B görüşmeleri gerçekleştirme imkanı olacaktır.

Bahse konu İş Forumu’na; Gıda & Gıda İşleme, Tarım, Üretim Makinaları, Sağlık, İnşaat, Altyapı, Yapı Malzemeleri, Savunma Sanayi, Lojistik, Finans ve Bankacılık, Mobilyacılık, Enerji, Havayolu Taşımacılığı, Medikal, İlaç, Giyim & Tekstil ve Petrol & Akaryakıt sektörlerinden Türk ve Iraklı firmaların katılım sağlaması öngörülmektedir.

Anılan İş Forumu’na katılım sağlamak isteyen firmalarımızın, aşağıda yer alan katılım formunu en geç 16 Kasım 2021 Salı günü saat 17.00’ye kadar eksiksiz doldurarak kayıt olmaları gerekmektedir.

KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ

İŞ FORUMU TASLAK PROGRAMI İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYINIZ

EK-Turkiye-Irak Taslak Forum Programi