DUBAİ GUL FOOD 2022 ULUSLAR ARASI GIDA FUARI VE İŞ ORGANİZASYONU

Sayın üyemiz;

Odamız  tarafından Dubai’de her yıl düzenlenen Uluslararası Gul Food Gıda  Fuarına gezi ve iş organizasyonu düzenlenecektir.

12-18 Şubat 2022 tarihleri arasında Dubai’de düzenlenecek olan,  Bu iş gezisi programı kapsamında fuara katılacak Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmalarımız KOSGEB yurtdışı iş gezisi desteğine başvuruda bulunabileceklerdir. İş gezisine katılım bedeli 1.400 (bindörtüzyüz)  ABD Doları olup, Başvurunun olumlu sonuçlandırılması halinde KOSGEB’ten alınabilecek  söz konusu destek miktarı 5.000 (beşbin) TL’dir.

 

Bu iş gezisi programımız için kontenjanlarımız sınırlı olup, katılım başvuru önceliğine göre belirlenecektir. Fuar ve iş gezisi programına katılmak ve bilgi almak isteyen firmalarımız aşağıda belirttiğimiz iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşıp, program hakkında detaylı bilgi alabilirler.

 

Başvuru şartları;

1-Firmanın Gıda sektöründe faaliyet gösteriyor olması

2-İşletmenin KOSGEB veri tabanına kayıtlı ve Kobi beyannamesinin güncel olması gerekmektedir.

3-İşletmenin İşletme Geliştirme Destek programına başvuru yapıp onay alması gerekmektedir.

4- Yurt Dışı iş gezisine katılacak işletme temsilcilerinin yurt dışı iş gezisi programının düzenlendiği tarihlerde; işletme Sahibi, ortağı veya çalışanı olması gerekmektedir.

 

Son Başvuru tarihi:13 Ocak 2022

 

Tel: (0 486) 616 72 54

E-mail: cizretso@tobb.org.tr

Detaylar Ekte Sunulmuştur.

GULFOOD 2022-