600 MUHTAÇ ÖĞRENCİYE AYAKKABI VE MONT YARDIMI YAPILDI

600 MUHTAÇ ÖĞRENCİYE AYAKKABI VE MONT YARDIMI YAPILDI

CTSO Başkanı Süleyman Çağlı, yaptığı yazılı açıklamada, ihtiyaç sahibi öğrencilere kış öncesinde yardımda bulunarak, eğitimlerine destek vermeyi hedeflediklerini bildirdi. Milli Eğitim Müdürlüğü’nce merkez ve ilçelerdeki ilköğretim okullarında tespit edilen 600 öğrenciye kaban ve ayakkabı yardımında bulunduklarını belirten Çağlı, 30 bin lira tutarındaki yardımın Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde ve Cizre Ticaret ve Sanayi Odası tarafından gerçekleştiğini ifade etti. 

 


Yardımların dağıtılmak üzere Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Bozkuş’un da katılımıyla okul müdürlerine teslim edildiğini açıklayan Çağlı, bu yıl Milli Eğitim Müdürlüğümüzle ortak tespit ettiğimiz okullarda yardım çalışmalarını gerçekleştirdik. İhtiyaç sahibi 600 öğrenciye kaban ve ayakkabı yardımında bulunarak, eğitimlerine destek olmayı hedefledik. Soğuk kış aylarında çocuklarımızın üşümemesini istiyoruz. Yardımlarımız devam edecektir” ifadelerini kullandı.

 

Yardımlar için teşekkür eden Milli Eğitim Müdürü Bozkuş, muhtaç olan öğrenciler adına yapılan bu güzel örnek çalışma için çok teşekkür ederiz. dedi.
<!–[if !supportLineBreakNewLine]–>
<!–[endif]–>