B2 YETKİ BELGESİNE KAYITLI FİRMA VE ARAÇ SAHİPLERİNİN KATILIMIYLA ODAMIZDA TOPLANTI DÜZENLENDİ

B2 YETKİ BELGESİNE KAYITLI FİRMA VE ARAÇ SAHİPLERİNİN KATILIMIYLA ODAMIZDA TOPLANTI DÜZENLENDİ

B2 yetki belgesine kayıtlı Firma temsilcileri ve araç sahiplerinin sorunları çözüm önerileri ile birlikte görüşülmek üzere odamızda toplantı düzenlendi.

Ak Parti Şırnak İl Başkanı İbrahim Halil Erkan’ın beraberindeki teşkilat üyeleri ile katıldığı toplantıya, Yönetim Kurulu Başkanımız Ömer Faruk Yıldırım, Meclis Başkanımız Mesut İverendi, Meclis Başkan Yardımcılarımız Veysel Şık, Mesut Yıldızgörer, Meclis Üyemiz Mustafa Batur, TSO üyelerimiz, Turizm taşımacılar derneği Başkanı Aziz Ayhan ve B2 yetki belgesine kayıtlı araç sahipleri katıldı.

Toplantıda Habur Sınır Kapısı ve Irak İbrahim Halil Gümrük kapısında yaşanan sorunlar konuşularak, uluslararası yolcu taşımacılığı yapan B2 yetki belgesine araçların Irak’a giriş-çıkışlarda yaşadıkları sorunların çözümü hususunda görüş alış verişinde bulunuldu.

B2 yetki belgesine kayıtlı araçların karşılaştıkları sorunları maddeler halinde not alan Ak Parti il Başkanı Erkan, Başkan Yıldırım ile birlikte ilgili mercilere ileteceklerini bildirerek, konunun takipçisi olacaklarını dile getirdiler.

Başkan Yıldırım, Toplantıya katılımlarından ötürü Ak Parti Şırnak İl Başkanı İbrahim Halil Erkan ve beraberindeki heyete, B2 yetki belgesine kayıtlı araç ve firma sahiplerine teşekkür etti.