BAŞKAN ÇAĞLI, CİZRE MYO MEZUNİYET TÖRENİNE KATILDI

BAŞKAN ÇAĞLI, CİZRE MYO MEZUNİYET TÖRENİNE KATILDI

Düzenlenen Törene, Şırnak Üniversitesi Rektörü Sayın Prof.M.Nuri Nas, Cizre Belediye Eş Başkanı Sayın Kadir Konur, Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Süleyman Çağlı, Cizre Meslek Yüksek Okulu Müdürü Sayın Ramazan Vedat Sönmez, Öğretim Görevlileri,Kurum Amirleri, Öğrenciler Ve Veliler Katıldı.

Rektör Nas, törende öğrencileri ve ailelerini tebrik etti.
Öğrencilere öğütlerde bulunan Nas,”Cizre Türkiye’nin tamamında olduğu gibi orta doğunun da medeniyet şehirlerinden birisi.Coğrafyamızın büyük travmalar yaşadığı bir dönemde çok ciddi sıkıntılar içerisinden geçtik ama Allaha hamd olsun ki bu kardeşlerimizin,öğrencilerimizin hiçbirinden bizi üzecek bir hareket olmadığını söyledi.”

Cizre Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd.Doç.Dr.Ramazan Vedat Sönmez ise,2007-2008 Akademi yılında açılan yüksekokulumuz 183 kız 243 Erkek olmak üzere toplamda 426 öğrenci ve 18 öğretim elemanı. Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Çocuk Gelişim ve Eğitimi ve Bilgisayar Programcılığından oluşan üç bölümle faaliyetlerine devam etmektedir. Açmayı planladığımız sosyal hizmetler,Elektronik ve Haberleşme ile İklimlendirme ve Soğutma bölümleri ile topluma ve ülkemize daha farklı ve daha iyi hizmet etmek hedeflerimiz arasındadır.İfadesini kullandı.

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Süleyman ÇAĞLI törene katılmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Mezun olan tüm arkadaşlarıma yeni hayatlarında başarılar diliyorum”Dedi.

Bölüm Birincilerine ödüllerini Rektör Prof.Dr.sayın Mehmet Nuri Nas,Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Süleyman Çağlı ve Milli Eğitim Müdürü sayın Şahan İke verdi.Akabinde okuldan Mezun olacak olan 98 öğrenciye diplomaları, Akademisyenler, ESO Başkanı,Kurum Müdürleri ve STK temsilcileri tarafından verildi.