BAŞKAN SEFİNÇ’TEN `8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ` MESAJI

BAŞKAN SEFİNÇ’TEN `8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ` MESAJI

 Başkan Sefinç, Mesajında; ““Kadınlarımız, içinde yaşadığımız toplumun gelişmesi ve kalkınması sürecinin de en vazgeçilmez parçalarından birisidir. Kadınların güçlü, aktif ve söz sahibi olduğu toplumlar, uygarlık yarışında her zaman bir adım öndedir. 

İş dünyasından bürokrasiye, spordan sanata kadar birçok farklı alanda kadınlarımız, kendilerine fırsat tanındığında göğsümüzü kabartan gururlar ve başarılar yaşatabildiklerini bize her defasında kanıtlamışlardır.  Bizler Cizre Ticaret ve Sanayi Odası olarak kadınlarımızı iş dünyasına daha fazla kazandırmak, daha fazla kadın girişimciye sahip olabilmek için aktif biçimde faaliyet gösteriyoruz.

Kadın girişimciliğinin artırılması ve yaygınlaştırılması sürecinde Yönetim Kurulu olarak destek vermeye bundan sonra da devam edeceğiz. Çünkü inanıyoruz ki, kadınlarımızın elinin, aklının ve emeğinin dokunmadığı bir ekonominin bir ayağı hep eksik kalacaktır. 

 Bu düşüncelerle, varlıklarıyla dünyamızı anlamlandıran ve renklendiren tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor, başarılarla dolu, mutlu ve aydınlık yarınlar diliyorum.”