BAŞKAN SEVİNÇ: CİZRE SPOR’UN YANINDAYIZ

BAŞKAN SEVİNÇ: CİZRE SPOR’UN YANINDAYIZ

İlk olarak Cizre Spor oyuncularını şehir stadında ziyaret eden Başkan Sevinç, burada teknik heyetten takımın durumu hakkında bilgi aldı. Akabinde Cizre Spor yönetimini teknik heyeti ve sporcuları yemekte ağırladı.

Cizre Spor’a yeni transfer olmuş Futbolcular ile de tanışan Başkan Sevinç burada yaptığı konuşmada, bölgede sporun desteklenmesi gerektiğine dikkat çekerek şunları kaydetti;

“Bölgemiz sporunun en önemli temsilcisi olan Cizre Spor Yönetiminin gayretli çalışmalarını mutlulukla takip ediyoruz. Bölgemizdeki spor etkinliklerinin baş aktörü Cizre Spor’u desteklemek toplumsal bir sorumluluğu gerektirir Cizre Spor, bölgenin spor alanında bir marka olması, bölge tanıtımının yapılması ve spor etkinlikleri ile oldukça önemli bir görev üstlenmektedir” dedi.

Başkan Sevinç konuşmasının devamında, Şehrimizin reklam lokomotifi Cizre Spor’un yaptığımız desteklerle daha güçlü olacağını vurgulayarak, yapılan transferler ile yoluna sorunsuz devam etmeyi planlayan ve altyapı çalışmalarına önem vererek gençlerinizin önünü açmayı hedefleyen güzide takımımıza hem Basra Group ailesi olarak hem de Cizre Ticaret ve Sanayi odası Yönetimi olarak destek olamaya devam edeceklerini ifade etti.

Sevinç, “her kesimin Cizre Sporumuza maddi ve manevi sahip çıkmasını diler katkı sunan herkese şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür eder, Cizre Sporumuza başarılar dilerim” dedi.