BAŞKAN SEVİNÇ’İN YENİ YIL MESAJI

BAŞKAN SEVİNÇ’İN YENİ YIL MESAJI

Başkan Sevinç mesajında, dünya ve Türkiye için önemli gelişmelere sahne olan bir yılı daha geride bırakırken, sevinçlerin, mutlulukların ve ümitlerin yeniden yeşereceği yeni bir yıla girmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

 

Odamız, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada projeler üretmeye devam edecektir. Bizler, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Cizre’mizin kalkınma yolculuğuna destek vereceğiz.

Yaptığımız her işte, ortaya koyduğumuz her projede Şehrimizin ve ülkemizin gelişmesine katkı vermeyi, daha çok üretmeyi, daha çok istihdam sağlamayı hedefledik. 2021 yılında da bütün enerjimizle yeni projeler üretmek, güzel şehrimizi özlemini duyduğumuz zirvelere taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Bu ideallerimiz çerçevesinde başta Cizreli hemşerilerimizin ve üyelerimizin yeni yılını kutlar, 2021 yılının öncelikle sağlık açısında daha güzel bir yıl olmasını Cizre’mize, ülkemize ve tüm dünya halklarına daha fazla sevgi, daha fazla barış, huzur ve refah getirmesi temenni ederim.”

Siz değerli üyemizin yeni yılını kutlar, 2021 yılının öncelikle sağlık açısında daha güzel bir yıl olmasını Cizre’mize, ülkemize ve tüm dünya halklarına daha fazla sevgi, daha fazla barış, huzur ve refah getirmesi temenni ederim.