CİZRE TİCARET VE SANAYİ ODASI (CTSO) CİZRE’DE ANKET ÇALIŞMASI BAŞLATTI

CİZRE TİCARET VE SANAYİ ODASI (CTSO) CİZRE’DE ANKET ÇALIŞMASI BAŞLATTI

CTSO Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çağlı, CTSO’nun ticari ve sosyal alanda gerçekleştireceği faaliyetlerinin belirlenmesi amacıyla üyelerimiz ile yapılması planlanan anket çalışması hakkında bilgi verdi. 

Yapılacak çalışmanın değişen dünyadaki ticari algıları, ticari işletmelerin farkına varmasını sağlayarak, beklenti ve isteklerin belirlenmesi olduğunu vurguladı. Ticari yatırımlara ışık tutmaya da katkı sağlayacağını dile getiren Çağlı, beklentiler doğrultusunda CTSO’nun alt yapısının güçlendirilmesi ile ilgili kurumların faaliyeti doğrultusunda katkı sağlamayı hedeflediklerini söyledi.

CTSO Başkanı Süleyman Çağlı, çalışmanın Cizre’deki ticari hareketliliği ve şehrin gelişen ticari sürecine de katkı sağlanması adına yararlı olacaktır.

 

Anket çalışması aynı zamanda bölgeye yatırım yapan ve yapmak isteyen girişimcilerimize de yol gösterecektir. CTSO üyelerinin ilçemizde öne çıkan sorunlar başta olmak, önerileri ışığında tespit edilecek sorunlara kalıcı çözümler üretilmesine katkı sağlayacağı inancındayız dedi.