Fen Lisesi’nden CTSO Başkanı Çağlı’ya Teşekkür Plaketi

Fen Lisesi’nden CTSO Başkanı Çağlı’ya Teşekkür Plaketi

Proje yarışmasında dünya ikinci olan Miryem Bayram’ı ve Fen Lisesi İdarecilerini makamında ağırlayan Cizre Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çağlı ve Yönetim Kurulu Üyeleri hazır bulundu. Başkan Çağlı, Meryem Bayram başta olmak üzere idareci ve öğretmenleri kutladı.
Başarılı öğrenciyi tebrik eden Başkan Çağlı, “Haberi aldığımda sevinçten neredeyse gözyaşlarımı tutamıyordum. Bu çocuklar öylesine büyük bir başarıya imza attı ki dünyanın bir ucunda ülkemizin adına yüksek sesle anons ettirip, bizleri onurla temsil ettiler. Meryem Bayram’ı ne kadar tebrik etsek,ne kadar gurur duysak azdır. Ümit ederiz ki; Cizre’deki başarılı öğrencilerin sayıları artar.Sizlerin adını daima başarılarla duyacağıma eminim. Sizler başarmaya devam ettikçe Cizre’nin ve okulunuzun adı başarılarla anılmaya devam edecektir.” şeklinde devam etti.
Bu başarıyı bizlere yaşattıkları için öğrencimiz Meryem Bayram, okul müdürümüz ve öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.” dedi.
Okul Müdürü Selim Duran, öğrencimizin elde ettiği bu başarıda emeği geçen siz Cizre Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve Yönetim Kuruluna teşekkür ederiz dedi ve Başkan Süleyman Çağlı’ya plaket takdim etti.