İL GENEL MECLİS ÜYELERİ ODAMIZI ZİYARET ETTİ

İL GENEL MECLİS ÜYELERİ ODAMIZI ZİYARET ETTİ

Kendilerini karşılayan Cizre Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çağlı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Görüşmede Cizre’nin gündemine tesir eden konulara da değinildi. Son olarak bölgede yapılması planlanan yatırım projeleri hakkında karşılıklı görüşler beyan edildi.

Yerel seçimler sonrası göreve gelen Şırnak İl Genel Meclis üyelerine hayırlı olsun dileklerinde bulunan Çağlı,yeni ve genç bir ekiple Cizre başta olmak üzere, bölgede yapılacak yatırımların biran önce tamamlanması ve şehircilik anlayışı ile kabuğunu kıran bir marka şehir olma yolunda olduklarını dile getirerek, bölgenin yatırım potansiyeline ivme kazandırmak adına üzerlerine düşen görevi yapmalarını temenni ediyoruz dedi.

 

Bu konuda göreve yeni geldiklerini dile getiren İl Genel Meclis Üyesi ve 2.Başkan Hamdullah Memduhoğlu, bu görevi halkımıza layık olacak bir şekilde yürütmeye kararlı olduklarını ve bu vesile ile hali hazırda devam eden yatırımları takip ettiklerini ve yeni yatırım projeleri ile bölgenin altyapı ve üst yapı sorunlarını zamanla çözeceklerini söyledi.