MAHALLE MUHTARLARIMIZ İLE BİR ARAYA GELDİK

MAHALLE MUHTARLARIMIZ İLE BİR ARAYA GELDİK

Odamızın organizasyonunda Mahalle Muhtarlarımızın katılımı ile yemekli bir toplantı düzenledik.

Toplantıya Yönetim Kurulu Başkanımız Salih Sevinç, Cizre Muhtarlar Derneği Başkanı Saithan Tonçer, Mahalle Muhtarları, odamız Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri katıldı.

Şehrimizin temel sorunlarının konuşulduğu toplantıda, Muhtarlarımızı ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirten Başkan Sevinç, Muhtarlarımızın yaptıkları işlerin önemine değindi.

Başkan Sevinç, Mahalle muhtarlarımızın vatandaşlar ile bire bir ilgilendiklerini ve bu konuda vatandaşın sorun ve taleplerini en iyi bilen seçilmişler olduklarını dile getirerek, bu noktada bizler oda olarak muhtarlarımızın yanında olduk olmaya devam edeceğiz ifadelerini kullanarak, tüm Muhtarlarımıza teşekkür etti.

Cizre TSO Tarafından Kendileri adına böyle bir programın ikinci kez düzenlendiğini söyleyen muhtarlar derneği Başkanı Saithan Tonçer ise Cizre TSO Başkanımızın tüm muhtarlarımız ile her zaman yakından ilgilenmesi ve kendileri tarafına düşen sorunlara cevap vermeleri tüm muhtarlarımızı mutlu ettiğini söyleyerek, muhtarlar olarak teşekkür ettiklerini bildirdi.