ODAMIZ TARAFINDAN “İHRACAT’IN YILDIZLARI VE EKONOMİYE DEĞER KATANLAR” ÖDÜL TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ODAMIZ TARAFINDAN “İHRACAT’IN YILDIZLARI VE EKONOMİYE DEĞER KATANLAR” ÖDÜL TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Cizre Ticaret ve Sanayi Odamız tarafından düzenlenen  “İhracat’ın Yıldızlerı Ve Ekonomiye Değer Katanlar” ödül töreni Hamidiye Kışlasında düzenlendi.

Törene Şırnak Valimiz Sn. Ali Hamza Pehlivan, Cizre Kaymakamımız Sn. Davut Sinanoğlu, Silopi Kaymakamımız Sn. Sezer Işıktaş, Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Salih Sefinç, TSO Meclis Başkanımız Sn. Ömer Faruk Yıldırım, Kurum Amirleri, STK Temsilcileri, Kanaat Önderleri, İş Adamları Cizre TSO Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri, Muhtarlar, Esnaflar,  Odamıza kayıtlı Firma temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Tören konuşma yapan Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Salih Sefinç, tüm katılımcılara teşekkür ederek, ödül alan firmaları tebrik etti. Başkan sefinç, konuşmasında Cizre TSO’nun faaliyetlerini dile getirerek, odamızın hedeflerini ve bölge ekonomimizin kalkınması adına yapılacak çalışmaları anlattı.

Törende, konuşan Şırnak Valimiz Sn. Ali Hamza Pehlivan, Odamızı ve gecede ödül alan firmaları tebrik etti. Vali Pehlivan bölgenin ekonomi alanında kalkınması için gerekli tüm adımların atılacağını söyledi.

Akabinde, İhracat dalında, Gelir Vergisi dalına, en çok istihdam Sağlayan firma dalında ve en çok kurumlar vergisi veren firma dalında ilk üç sıralamasına giren 12 firmaya ödül verildi.