SAYIN PROF. DR. MEHMET SALİH YILDIRIM, YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ SAYIN SÜLEYMAN ÇAĞLI’YI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

SAYIN PROF. DR. MEHMET SALİH YILDIRIM, YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ SAYIN SÜLEYMAN ÇAĞLI’YI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

TBMM`DE 20. VE 21. DÖNEM ŞIRNAK MİLLETVEKİLLİĞİ VE 55. VE 57. DÖNEM HÜKÜMETLERİNDE DEVLET BAKANLIĞI YAPAN SAYIN PROF. DR. MEHMET SALİH YILDIRIM, YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ SAYIN SÜLEYMAN ÇAĞLI’YI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

 

Şırnak`tan ayrı bulunduğu dönemde de kendisi halkımızdan hiç kopmamış ve Ankara’ya yolu düşen her vatandaşımız kendisinden yardım görmüştür.Cizre’de bulunmasından ve Odamızı ziyaretinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Dedi.
Sayın Yıldırım konuşmasında;Ben bu seçim süreci nedeni ile Şırnaklıların sorunlarına çözüm bulmak ve onlara katkı sağlamak için buradayım.

Ümit ediyorum ki inşallah düşüncelerimiz doğrultusunda iyi sonuçlar alarak Hükümetin sorumluluğuna katkı sağlamaya çalışacağız. Dedi.

Cizre Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Süleyman bey gibi sivil toplum kuruluşlarımızda nitelikli, birikimli, donanımlı insanları yönetici olarak görüyoruz.

İnşallah çok hayırlı işlere vesile olacak birlikteliklerle geleceğe umutla bakacağımız, huzurlu ve güzel günlerin yakında olduğunu hep birlikte göreceğiz.İfadesini kullandı.