ŞIRNAK MİLLETVEKİLİ FAYSAL SARIYILDIZ ODAMIZI ZİYARET ETTİ

ŞIRNAK MİLLETVEKİLİ FAYSAL SARIYILDIZ ODAMIZI ZİYARET ETTİ

Cizre TSO Başkanı Çağlı, bölgesinde lider bir konuma aday olan Cizre’nin artık tüm bileşenleriyle bu liderliği içselleştirmesi ve tüm dinamikleri ile memlekete sahip çıkılması gerektiğini belirtti.

Biz hem nüfus, hemde sahip olduğumuz potansiyellerimizle bölgede lider bir kent olmaya adayız. Artık yöneten, yönlendiren bir şehir olmalıyız. Coğrafi konum itibariyle de buna müsait bir yerdeyiz. Bunun için Cizre’nin tüm bileşenleri ile kentimize sahip çıkmalıyız. İfadesini kullandı.

Şırnak Milletvekili Sarıyıldız, Öncelikle yeni yönetimin hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ettiklerini dile getirdi. Cizre Ticaret ve Sanayi Odası gibi önem arz eden kuruluşların, bu dönemde daha fazla aktif rol oynayarak, sorunların çözümü ve özellikle çözüm sürecinde bütünleştirici bir görev sürdürmesi gerektiğini belirtti.

TBMM’deki çalışmalarında kentten aldıkları bilgilerle hareket ettiklerini söyleyerek, büyüyen ve gelişen Cizre’nin sorunlarına hepimizin artık derinden sahip çıkması gerektiğini söyledi. Cizre TSO Yönetim Kurulu Üyeleri ile karşılıklı fikir alışverişinden sonra, Cizre TSO’dan ayrıldı.