ŞIRNAK VALİSİ BİLGİN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDUK

ŞIRNAK VALİSİ BİLGİN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDUK

Meclis Başkanımız Ömer Faruk Yıldırım, beraberindeki, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Cemal İşlek, Meclis Başkan Yardımcımız Mesut İverendi ile odamız Meclis Üyelerinden oluşan heyet ile birlikte Şırnak Valimiz Osman Bilgin’i makamında ziyaret ederek yeni görevlerinin hayırlı olması dileklerinde bulundu.
Valilik Makamındaki ziyarette heyetimizle görüşen Vali Bilgin, Meclis Başkanımız Yıldırım’dan odamızın çalışmaları hakkında Bilgi alarak şehrimizin genel ticari ve sanayi alanındaki gelişmeler hakkında verimli bir görüşme gerçekleştirdi.
Şırnak ve İlçeleri Turizm Taşımacılar Derneği Başkanı Aziz Ayhan’ın da hazır bulunduğu görüşmede Habur sınır kapısı hakkında görüş alışıverişinde bulunulduklarını dile getiren Meclis Başkanımız Yıldırım, Vali Bilgin’in Habur Sınır Kapısı ile ilgili içten düşüncelerinin gelecek adına umut verici olduğunu dile getirdi.
Ziyaret sonunda Vali Bilgin’e ilgi ve alakalarında ötürü teşekkür eden Meclis Başkanımız Yıldırım ziyaret anısına hediye takdiminde bulundu.