ŞIRNAK VALİSİ SAYIN HASAN İPEK VEDA ETTİ

ŞIRNAK VALİSİ SAYIN HASAN İPEK VEDA ETTİ

 Hep beraber Şırnak için çalışmalar yaptıklarını belirten Cizre  Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu  Başkanı Sayın Süleyman Çağlı, Değerlerimize ve kültürümüze  önem veren biri olarak burada olmanız her zaman sükuneti sağladı. Bizler sizi her zaman çok güzel anacağız. Burada çok güzel dostlar bıraktınız. Yeni görev yerinizde başarılar dilerim” dedi.

 Şırnak ilinde bulunduğu sürede Şırnak’a yaptıkları güzel hizmetlerden dolayı teşekkür eden Şırnak  Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Osman Geliş ise,Şırnak  için çok önemli projeleri beraber başlattık. Bu güzel projelere ve Şırnak’a  emek ve katkılarınızdan dolayı teşekkür ederiz. diye konuştu.

Güzel düşünceler için her iki başkana da teşekkür eden Vali Sayın Hasan İPEK,  “Şırnak ve Cizre Ticaret Ve Sanayi Odaları ile her zaman önemli işbirliği yaptığımız kurumsal bir yapılardır.

 Yıllar sonra böyle güzel düşüncelerle uğurlanmak çok güzel. Göreve başladığımda hedefimiz hizmet yapmak ve hizmetle anılmak oldu. Bu hedefi yerine getirdiğimiz için mutluyum. Biz Şırnak ile et tırnak gibi olduk. Her sorunu her zaman büyük bir yakınlıkla çözmeye çalıştık. İnsana dokunarak, insanların gönüllerinde iz bırakarak buradan ayrıldığım için çok mutluyum. Şırnak’ı her zaman takip edeceğim. Buradan Şırnak’ın ve Şırnak’lının dostu olarak ayrılıyorum” ifadesinde bulundu.