T.C MUSUL BAŞKONSOLOSLUĞU HEYETİ ODAMIZI ZİYARET ETTİ

T.C MUSUL BAŞKONSOLOSLUĞU HEYETİ ODAMIZI ZİYARET ETTİ

T.C Musul Başkonsolosu Mehmet Küçüksakallı ve Musul Başkonsolosluğu Ticaret Ateşesi Eren Zengin Odamızı ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanımız Ömer Faruk Yıldırım ve Meclis Başkanımız Mesut İverendi ile bir araya geldiler.

Başkonsolosu Mehmet Küçüksakallı beraberindeki heyeti, Yönetim Kurulu Başkanımız Ömer Faruk Yıldırım, Meclis Başkanımız Mesut İverendi ile birlikte karşıladı.

Ziyaret dolayısıyla Başkonsolos Mehmet Küçüksakallı ve beraberindeki Ticaret Ateşesi Eren Zengin’e teşekkür eden Başkan Yıldırım,  iki ülke arasında yapılabilecekler hususunda istişarelerde bulundu.

Başkan Yıdırım özellikle Cizre ile Musul arasında tarihsel geçmişi olan Ticari işbirliğinin tekrardan canlandırılması için yürütülecek projeler hakkında görüşlerini Başkonsolos Küçüksakallı’ya ile ileterek,  Cizre Organize Sanayi Bölgemizin faaliyet alanı ve şehrimizin Ticaret kabiliyeti hakkında Başkonsolosumuz Sn. Mehmet Küçüksakallı’ya bilgilendirmede bulunup, Türkiye-Irak arasındaki ticaretin daha da geliştirilmesi konuları üzerinde görüş alış verişinde bulundular.