TOBB BAŞKANIMIZ HİSARCIKLIOĞLU’NU ZİYARET ETTİK

TOBB BAŞKANIMIZ HİSARCIKLIOĞLU’NU ZİYARET ETTİK

Yönetim Kurulu Başkanımız Ömer Faruk Yıldırım, Meclis Başkanımız Mesut İverendi, beraberlerindeki odamız Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için Başkan Yıldırım’a başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Yönetim Kurulu Başkanımız Ömer Faruk Yıldırım, Birlik Başkanımız Sn. M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na yakın ilgi ve alakalarından ötürü heyeti adına teşekkür etti.
Başkan Yıldırım; “Çok demokratik bir ortamda 5 adayın yarıştığı bir seçim süreci yaşadıklarını Allah’u Teâlâ’nın takdiriyle muvaffak olduk. 9 meslek grubundan 8’ini aldık. Tabi bundan sonra bize bir büyük yük yüklendi. Temsiliyetini yaptığımız kurum nazarında Cizre’ye hizmet etmek. Allah hizmet etmeyi nasip etsin inşallah.”dedi.
Başkan Yıldırım Sayın Birlik Başkanımıza destek amacıyla buraya geldiklerini ifade ederek, İnşallah delege olarak kendisini destekleyip bir 4 yıl daha beraber çalışacaklarını söyledi.