TÜRSAB HEYETİNİ AĞIRLAYIP ŞEHRİMİZİ TANITTIK

TÜRSAB HEYETİNİ AĞIRLAYIP ŞEHRİMİZİ TANITTIK

Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Salih Sefinç Cizre TSO Yönetim Kurulu, TSO Meclis üyeleri ve Cizre’nin Turizm Acente ve firmalarının yetilileri ile birlikte Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) ve Tur Operatörleri Heyetini karşılayarak gezi programına iştirak ettiler.

Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Salih Sefinç, şehrimizin tanıtılmasına katkı sunmak ve kentin yerli ve yabancı turistlere açılması için girişimlerde bulunduklarını söyleyerek, kenti ziyaret eden TÜRSAB heyetine teşekkür etti.

Başkan Sefinç; “Cizre’nin tarihi kadim bir kent bizler bunu tüm dünyaya tanıtmak için çabalıyoruz, Cizre gibi kültür mirası bir kenti maalesef bugüne kadar turizm açısından hak ettiği yeri bulmamıştır. İnşallah önümüzdeki süreçte Cizre’mize seyahat turlarının düzenlenmesi ve kentin turizme açılması ile şehrimiz yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası haline gelecek.” İfadelerini kullandı.

Cizre’mizde bir gece konaklayan heyet kentin Tarihi mekânlarını ziyaret ettiler. Etkinlikten sonra TÜRSAB ve Tur Operatörleri Heyeti şehrimizden ayrıldılar.