YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ SAYIN SÜLEYMAN ÇAĞLI CİZRE SPOR’UN ŞAMPİYONLUĞU İLE İLGİLİ KUTLAMA MESAJI YAYINLADI.

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ SAYIN SÜLEYMAN ÇAĞLI CİZRE SPOR’UN ŞAMPİYONLUĞU İLE İLGİLİ KUTLAMA MESAJI YAYINLADI.

 Şehrimizi her alanda ileri taşımadaki inanç ve kararlığımızın ilk meyvelerinden  olan Cizre Sporumuzun bu başarısı,hedeflerimiz arasında yer almakla,sporda olduğu gibi İlçemizin,kültürde,eğitimde,ekonomide,sanayi de ve diğer alanlarda da başarılar yakalaması noktasında da tüm imkânlarımızı seferber ettiğimizi  beyan etmek isteriz.Ayrıca Cizre spor,ilçemizi en iyi şekilde temsil etmiş olmasından dolayı,bu güzide kulübümüze  desteklerimiz devam edecektir.

Bu zorlu yarışta  arkadaşlık, sevgi, saygı ve birlikte mücadele etme gücü Cizre Spor takımımızdan hiç mi hiç eksik olmadı.Şampiyonluk yolunda bizimle omuz omuza yürüyen herkese takımımız ve tüm Cizre Halkı adına, çok teşekkür ediyoruz.

Bu yol da özveri gösteren  tüm futbolculara, yönetici arkadaşlarıma ve taraftarlarımıza bu anlamlı şampiyonluğu yaşattıkları içinde teşekkür ediyorum. Bundan böyle Cizre’nin kötü olaylarla değil, başarılarla anılacağına dair inancım tamdır.  

Kazanılan şampiyonluğun kolay bir iş olmamasına rağmen,sporcularımız, kulübümüz ve teknik heyetimiz uzun ve disiplinli bir çalışmanın sonunda bu şampiyonluğu Cizre’ye getirdiler. Cizre Spor’a halkımıza yaşattığı bu büyük  sevinçten ötürü, sonsuz teşekkürlerimi ve sevgilerimi sunuyorum.Açıklamasında bulundu.