YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ SAYIN SÜLEYMAN ÇAĞLI RAMAZAN BAYRAMI DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYIMLADI

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ SAYIN SÜLEYMAN ÇAĞLI RAMAZAN BAYRAMI DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYIMLADI

Cizre Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu başkanı Sayın Süleyman Çağlı, mesajında, Onbir ayın sultanı Ramazan ayının manevi iklimini birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma içerisinde yaşadıklarını ifade ederek tüm hemşehrilerinin ve İslam dünyasının Ramazan Bayramı’nı kutladı.

 

Çağlı; “Bayramlar, insanların birbiriyle kaynaştığı, birlik, paylaşma ve hoşgörünün güzel örneklerinin sergilendiği özel günlerdir. Ramazan Bayramı, milletçe sahip olduğumuz dostluk, kardeşlik, sosyal dayanışma ve yardımlaşma gibi duyguların yeniden canlandığı, halkımızı birbirine bağlayan müstesna bir bayramdır.

 

Bayramların getirdiği barış, huzur ve kardeşlik ortamının değerini iyi bilmeliyiz. Özellikle bayram günlerinde, bugünlerin kazandırdığı alışkanlıkla tüm hayatımızda iyiye ve güzele yönelmeli, insanlara hoşgörüyle yaklaşmalıyız. Bizleri bir arada tutan değerlerimize sahip çıkmalı, birlik ve beraberliğimizi korumalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle, Cizre Ticaret ve Sanayi Odası adına tüm Üyelerimizin, halkımızın ve İslam âleminin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, bu mübarek günlerin tüm insanlığa mutluluk, Barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum”dedi.