YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ SAYIN SÜLEYMAN ÇAĞLIYA AKGÜÇ DOOR FİRMASINDAN TEŞEKKÜR PLAKETİ

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ SAYIN SÜLEYMAN ÇAĞLIYA AKGÜÇ DOOR FİRMASINDAN TEŞEKKÜR PLAKETİ

 

Toplumsal faydayı öncelik gören,tahterevallinin bir ucunda kendisi diğer ucunda sektörünün öncü markaları ve kadroları ile çalışan,İnşaat,Petrol,Uluslararası Nakliye Taşımacılık sektöründe öncü güç olan ve finansal bilgi, emek ve itibarı olan müşterilerinin,çalışanlarının,çevresinin ve ez cümle tüm sivil toplum kurumlarını paydaşları sayan ve bu çerçevede yaptığı hizmetlerinden ötürü AKGÜÇ DOOR Bileşenleri olarak değerli Başkan ve Karçağ Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Süleyman Çağlı’ya başarılarından dolayı plaketlerini takdim etmekten onur duyarım dedi.

Plaket için teşekkür eden Başkan Çağlı;

Tüm sektörlerde özellikle genç girişimcilerimizin AKGÜÇ DOOR Firmamız gibi Sektörlerinde yol gösterici olmalarını temenni ederim.

Ayrıca bu değerli plaketi Yönetim Kurulum, Meclisim ve tüm üyelerimiz adına kabul ediyorum. Üyelerimiz ile olan ilişkilerimizde yetki ve imkanımız dahilinde kurumsal işbirliğine, dayanışmaya önem veriyoruz. Odamızı gururlandıran ve hizmetlerimizin bir göstergesi olduğunu düşündüğüm bu değerli plaket ve nazik ziyaretleri için sn.Hacı AKGÜÇ nezdinde tüm üyelerimize teşekkür ediyorum.dedi